2012. gada 4. septembris

Kad gaiss sāk smaržot savādāk!

"Un tā skolas smarža!Man patīk sajust skolas smaržu!" Tā dažas dienas pirms skolas teica mans vecākais dēls,kurš  uzsāka skolas gaitas 4.klasē!

Es tik ļoti skaidri atceros sevi 4.klasē!Ja,vēl pirms pāris gadiņiem,tas man nemaz nelikās tik sen;)Tad tagad,kad redzu savu bērnu tajā vecumā,kuru atceros es,saprotu,ka tas tomēr bija sen...Bet šoreiz atstāšu savas nostalģiskās dvēseles sajūtas neaprakstītas!Jo tādas noteikti ir ik vienam,kurš reiz gājis skolā!:))

Jā,varu piekrist ,ka skola un gaiss patiess pirmajā skolas dienā smaržo īpaši!Un gaisā virmo tik daudz pozitīvu emociju;visapkārt dzirdami daudz smiekli,čalas...Un tas viss patiess paceļ spārnos!Un domāju,ka ikvienam skolas bērnam pirmā skolas diena -1.septembris - sākas ar jaunu apņemšanos!
Arī mūsu ģimenē šī pirmā skolas diena ir īpaša!Tie ir svētki!Noteikti kopīgi apmeklējam skolu,sanākot kopā pilsētas estrādē uz jauku svētku stundiņu!Pēc tam, kā ik gadu šajā dienā,dodamies visa ģimene uz grāmatnīcu,kur bērni katrs sev izvēlas kādu grāmatu!Šoreiz, salīdzinājumā ar citiem gadiem, grāmatnīcā pavadītais laiks bija krietni ilgāks par iepriekšējiem gadiem.Jo esot lielākiem tiek rūpīgāk izdarītas izvēles!
Pēc grāmatnīcas parasti dodamies kopīgi atzīmēt svētku dienu,ar kādu našķi.Lai Jums visiem visiem veiksmīgs šis jaunais mācību gadiņš!

6 komentāri:

 1. Cik forša tradīcija - iet kopā pirkt grāmatas :) Tas gan jau rosina vēlmi lasīt arī :))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā,bērniem arī ļoti patīk grāmatas!Viņi šo dienu parasti gaida!Neskatoties uz to,ka šī nebūt nav vienīgā diena gadā, kad viņi tiek pie grāmatām!Mums sprieks,ka arī bērnos ir mīlestība pret grāmatu pasauli!:))

   Dzēst
 2. Kā nopriecājos par grāmatu apdāvināšanos! Pati labākā dāvana!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es parasti cenšos ar grāmatu dāvināšanu uzmanīties,ja runa par pieaugušajiem.Dāvinu grāmatas,ja esmu pārliecināta par cilvēka gaumi!:))Bet,ja trāpīts -gan saņēmājam gan devējam -tas ir super!

   Dzēst
 3. burvīga ģimenīte un burvīga tradīcija :))) Īpašas bučas Tavam dēliņam par īpašo izvēli "Tavs Kaķis" :)))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies!Jā,mēs par kaķiem!:))Bet tieši šo grāmatu puikiņš izvēlējās tikai un vienīgi pats!:))

   Dzēst

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...