2011. gada 23. marts

Leļļu māja!

Tik īpašais leļļu namiņš! - Dāvana maz -mazmeitiņai no vecvectētiņa!


 Man un maniem bērniem šī ir ļoti īpaša dāvana,kurā ielikts tik milzīgs mīlestības darbs!
Par "iekšdarbiem" bučas arī omītei!Atlika tik vien kā iedzīvi satilpināt!Kura kā jau jauniem  saimniekiem pagaidām ne īpaši daudz.Bet...ne jau tas mazina iekārtošanās un dzīvošanas prieku!
Tā kā  māšuks pagaidām vēl nedaudz par mazu,tad galvenie interjeristi šobrīd lielie brāļi!Liels paldies opītim par tik jauko un mīļo dāvanu!

13 comments:

 1. ārkārtīgi jauks mīlestības darbiņš. Tik smalki un akurāti, viss pārdomāts. Māja ir fantastiska. Mazās mēbelītes un iekārtojums tik mājīgs...
  Es tik ļoti gribētu šitādu izdīkt arī savai meitiņai (par attiecīgu samaksu, protams), bet apzinos, ka kas tāds var tapt tikai vienā eksemplārā un tikai vienīgajai mīļajai mazmazmeitiņai :)

  AtbildētDzēst
 2. Vienreizēji skaista māja! Bet mīlestību pat skaistumā neizmērīsi...

  AtbildētDzēst
 3. Ļoti skaists darbiņš :) Jauka terasīte :) Viss tāds izlolots :)
  Es kāreiz vakar vectētiņam atcēlu leļļu mājiņas veidošanas uzdevumu, nolēmu, ka vēl tomēr par agru manām lēdijām tieši tāda konstrukcija, liekot priekšā citus darbiņus... :D

  AtbildētDzēst
 4. ĀĀĀĀ, cik skaistas trepītes un ragaviņas!
  Superopopītis!!!!

  AtbildētDzēst
 5. Ļoti jauka un mīļa dāvana! :) Man arī tās mazās detaļas ļoti piesaistīja - gan ragavas, gan pītais grozs, gan šujmašīna un zirdziņš! Pat neticās, ka tie ir mazi mini eksemplāri. :) Vienreizēja, jauka un unikāla dāvana meitiņai! :)

  AtbildētDzēst
 6. Paldies meitenes!

  Opītis mums ar Zelta rokām -ar lielo burtu!
  Inese,kādā brītiņā aprunāšos par Tavu vēlmi!Tomēr uzreiz saku,ka tas bija mīlestības darbs,ta ka domāju maza cerība par vēl vienu šādu darbiņu!

  Par tām mini mājiņas mēbelītēm un citiem mīļnieciņiem.Tie vākti,krāti jau no " seniem"laikiem,jo es jau nekad neesmu spējusi paiet garām interesantiem nieciņiem;)

  P.S.Ja,gadījumā ir vēlme savā īpašumā iegūt ragaviņas(ir pieejami divi izmēri -abi pietiekami " miniatūriski").Biju sagādājusi savai Bodītei,bet līdz ar slēgšanu viss plauktu klāsts ar citām jaukām lietiņām atceļoja uz mājām!:)

  AtbildētDzēst
 7. Ārprātīgi skaista leļļu mājiņa!!! Un tās mini mēbelītes vienkārši kolosālas!

  AtbildētDzēst
 8. Inese, es jau saprotu, ka mīlestības darbiņus nevar atkārtot un nekādā gadījumā nevar komercializēt :)
  P.S. bet vāju cerības salmiņu Tu man tomēr pameti :)))

  AtbildētDzēst
 9. Pasakaina dāvana! Šis nu noteikti tiks nodots nākamajām paaudzēm:)

  AtbildētDzēst
 10. Kolosāla leļļu mājiņa! Manai lielākajai meitiņai tagad leļļu māju periods. Kā ierauga kaut kur kādu, tā viņai ar' tādu vajag :D Liksim tēti pie darba!

  AtbildētDzēst

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...