2011. gada 9. augusts

Akmeņi,akmeņi...

...es patiešām fanoju par akmeņiem!:))

Jau agrāk te,savā dienasgrāmatā, šur tur esmu atklājusi savu " lielo mīlestību" pret akmeņiem!Man tā patīk!Kā jūs domājat ko pārsvarā daru pie jūras!? -ne jau,nu,pavadu, n-tās stundas laiski gulšņājot saulītē!Paguļu,jau nedaudz ar,bet...pārsvarā klīstu gar jūras malu ar groziņu,spainīti vai arī,ja nekas cits nav paķēries līdzi -kāds maišelis atrodas vienmēr!Un meklēju un lasu...meklēju...un vācu!
Kur tos lieku!?Daudz kur un nekur,visur un nekur!:DD


Un tomēr pienāk brīdis,kad krājumi atkal izsīkuši!Tātad -tomēr tie tiek likti lietā!


DĀRZĀ  ..... DEKOROS .....  ROTAĻĀS  .... RADOŠĀS IZPAUSMĒS ......

un tā varētu uzskaitīt un uzskaitīt.

Pagājušo vasar ,pārcilājot savus " dārgumus" ,ienāca prātā, akmentiņus pārvērst ,izmantojot dekupāžas tehniku!Tā tapa ,manuprāt,oriģināli magnētiņi!
Bērni ar akrila krāsām rakstījuši sava vārdiņa burtus uz akmentiņiem.Un,kad vēl tik veikli nevedās ar sava vārda rakstīšanu,salasīšanu -tā bija kā spēle -salikt savu vārdiņu no akmentiņa burtiņiem!
Par ko tik nespēj pārvērsties akmens cilvēka rokās!Nemaz nerunājot par to,ko pati daba jau veidojusi no tiem!
Savos klejojumos uzgāju atkal kādu jauku akmens ideju krātuvīti!Šoreiz manu uzmanību visvairāk piesaistīja tādas kā akmens puzlītes,kur no vairākiem apgleznotiem -apzīmētiem akmentiņiem jāsaliek,piemēram,lācītis vai puķīte!Kā arī akmens pilsētiņas,kur ik akmens pārtop par māju ar iezīmētiem logiem,durvīm un automašīnas!Un protams -visu laiku pazīstamā galda spēle domino!

Foto:  http://www.kokokokids.ru/

Foto:  http://www.kokokokids.ru/

Foto: http://www.kokokokids.ru/

Super!Esmu iedvesmas pārņemta,atkal darboties ar akmeņiem!
Un ar savu plašo iedvesmu esmu gatava ievilkt tajā visā arī savus bērnus!
Tikai viena ķibele -akmeņu krājumi izsīkuši...Dārza interjera elementus tomēr negribās postīt.Atliek tikai viens -posties uz jūru!!!:))Un divreiz neesam skubināmi!

7 komentāri:

 1. Izskatās ļoti interesanta tā akmeņu apzīmēšana. Mani ar tas viss ieinteresēja,būs jāsavāc krājumi.Liepājas pusē ir ļoti skaisti plakanie-ovālie olīši.

  AtbildētDzēst
 2. Paldies! Gan paši (šādi apgleznoti) akmentiņi, to pielietošanas idejas, gan pati ielinkotā mājas lapa ir kaut kas unikāls.

  AtbildētDzēst
 3. Jā,Ilze,par to esmu pārliecinājusies,ka Liepājas puses pludmales bagātas ar foršiem akmentiņiem.Īpaši jau Ziemupe!:)

  AtbildētDzēst
 4. paldies, mīļš par šo rakstu un idejām, nekad nebūtu iedomājusies, ka tik skaisti izskatās akmens mājiņas un mašīnītes!!! Lai Tev un bērniem izdodas realizēt neiedomājamākās lietas ar akmeņiem un akmentiņiem - un, lūdzu, noteikti atrādi un papriecē arī mūs ar rezultātu :)))
  P.S. Īsti neorientējos akrila krāsās, ja nav grūti, lūdzu nobildē, ar kādām krāsiņām Tu zīmē, kā ir ar to noturību...

  AtbildētDzēst
 5. Jā,Inese,man arī līdz šim nebija ienākusi prātā doma,ka akmentiņi tik burvīgi var pārtapt par mašīnītēm un mājiņām!Un tik vienkāršā veidā!
  Tagad gaidām tuvāko iespēju posties uz jūriņu.Un Tad jau kādu brīd noteikti atrādīsim savus veikumus!
  Sākumā iegādāju tādas pavisam mazītiņas akrila krāsu burciņas.Tomēr,kad visi mākslinieki ķerās tām klāt,sapratu,ka jāgādā lielāki tilpumi.Iegāju mākslinieku preču veikalā un palūdzu sev akrila krāsas!Manuprāt,noturība laba!Parasti gan pa virsu vēl "dodos"ar laku!

  AtbildētDzēst
 6. aga, te jau dažās bildēs arī izskatās, ka ir lakots pāri, dikti jau spīdīgi un gludi izskatās :)
  būs man arī jāpameklē tās akrila krāsas - man tik bail, ka tagad to krāsu ir tik daudz, ka nenopērku netādas...

  AtbildētDzēst
 7. Iesaku Tev doties uz šo galeriju -veikalu
  http://www.rdg.lv/public/?id=2&ln=lv
  Adrese -Artilērijas iela 9.
  Pati iepērkos Ikšķilē,mums jauks un bagātīgs kancelejas preču veikals,bet kad esmu Rīgā, ikreiz,ja vajadzība iegriežos,augstāk minētajā veikaliņā!

  AtbildētDzēst

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...