2013. gada 26. jūlijs

Siltais krāsu košums.

...jeb Noro dzijas vilinājums!


 Ilgi,šķiet kopš skolas gadiem nebiju adījusi neko lielu.Cimdi,cepures,šalles,lakati,kāds apģērba gabals bērniem,bet nekas liels sev pašai.

Pagājusī ziema un pavasaris man nebija tas labvēlīgākais laiks,kad daudz nācās pavadīt slimojot,līdz ar to laiku īsinot vairāk paklejoju pa dažādiem rokdarbu forumiem,blogiem...Līdz nejauši atradu kaut ko,kas mani uzrunāja mirklī,kopš ieraudzīju.Adīta jaka!Vienkārša,bet tā savaldzināja mani ar toņiem,dzijas veidu un šķietami vienkāršo modeli.

Jakai izmantoju Noro melanžētu dziju,pamīšus iepludinot kazlēna mohēru -gan ekonomijas nolūkos,gan efekta ziņā.Jo Noro nav no tām lētākām dzijām,tomēr ticot, sevi cienoša veikala (Hobbywool), pārdevējas vārdiem- cena atbilstoša kvalitātei!Nolēmu,ja reiz plānā liels projekts,tad lai tas ir ne tikai vienai sezonai,bet vismaz pāris gadiem!:)

Adītāju i-neta vietņu forumos tā vien slavināta reglāna adīšana!" Izraku" malu maliņas par šo reglānu,apzvanīju sev zināmās čaklākās adītājas.Arī sveši ļaudis i-neta vietnēs neliedza savu padomu un pacietīgi atbildēja uz manis sīkumainajiem jautājumiem;)Paldies, Jums visām, -ik viens padoms noderēja,liekot kopā lielo bildi!


Un galu galā -nu nekas sarežģīts tas reglāns ar' nav. Tā,lūk, tapa mana jaka reglānadījumā no augšas.Bez nevienas vīlītes(izņemot kapucīti)!

 

Juhūū -kā man tas viss iepatikās!

Jakas modelis un ideja špikota,bet 100% mans roku darbs!


Hei,hei,skrienam baudīt vasariņu!

9 komentāri:

 1. Forša jaciņa... es ar tādu gribu...

  AtbildētDzēst
 2. Mmm, skaista un gaisīga jaka! Arī manos plānos ir Noro apgūšana. :) Skaisti! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies!
   Ja runa par dziju,tad tieši Noro pēdējo pusgadu esmu iemīlējusies!;))Dārga,bet superīga gan!

   Dzēst
 3. Brīnišķīga jaciņa! Cik daudz Noro un papilddzijas tādai izmantoji?
  Marija

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies,Marija!Ui,nepateikšu gan cik gramos izgāja man tā dzija..diemžēl...ja man būtu svariņi -nosvērtu un pateiktu.Varu tikai pateikt,ka Noro dzijā atstāju 30ls(visu daudzumu arī izlietoju);kazlēniņu liku klāt 3 tonīšūs.Un no standarta ficītes,nepilna puse(no katras) tika izadīta!

   Dzēst
 4. Tik ļoti skaista šī jaciņa un vēl ar kapuci, kas man liekas ir liels izaicinājums uzadīt to kapuci tā, lai smuki "pieguļ", ka man arī pilnīgi rokas niez ko lielu sev pamēģināt, jo līdz šim tikai bērnam šo to uzadīju.
  Būtu jau varenjauki, ja kādu adīšanas pamācību varētu pievienot, jo tādu pašu jau tāpat neviens neuzadīs:)

  AtbildētDzēst
 5. Brīnišķīga jaka tev sanākusi!
  Vai adīsi no Noro vēl?
  Tagad kādu ziemas džemperīti?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Īpašs paldies Tev!Par tādu Noro nemaz nezināju,pirms neatklāju Tavu blogu;)
   Gribētos jau ļoti kaut ko vēl uzadīt no minētās dzijas.Tikai manām iecerēm un vēlmēm rokas netiek tik ātri līdzi!Tādēļ varu Tevi apbrīnot kādos tempos top Tavi darbiņi!Ar kuplu ģimeni,ikdienas darbu vēl pagūt darināt tik daudz skaistu lietu -tas ir apbrīnas vērts!Man likās,ka arī pagūstu daudz,tomēr gribētos vēl vairāk!:))

   Dzēst

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...