2011. gada 29. oktobris

Skrējiens.Brīvlaiks.Dabas miers un rudens zeltītie toņi!

Tā,nu,pēdējā laikā sanācis,ka tikpat kā neatliek laika pieķerties -tā pa īstam,kādam sildošam rokdarbam.Lai teiktu,ka nemaz -melotu!Esmu uzadījusi vienu meiteņu beretīti -krasaini strīpainos rudens toņos.Un procesā ir puišu micītes!Bet par micītēm vēlāk...


  
Ak,rudens nenāk tikai ar savu skaistiem zelta toņiem viens,bet arī ar saviem vīrusiem...Tādēļ braukšana un staigāšana pa ārtniecības iestādēm mums ar' pēdejā laikā negāja secen.Sildīšanas,tējas un citas procedūras mājās...


Un skolēnu brīvlaiks!Tam taču jābūt kaut nedaudz ,bet noteikti īpašam mazajam skolniekam!Vai ne!?Vismaz tā,lai ir pa kādam spilgtam piedzīvojuma,notikumam,kas padara šo nedēļu īpašāku -ne vien ilgāku pagulēšanu no rīta(kaut tas noteikti neizpaliek,jo miegs arī svarīga lieta).
Brīvlaikā tika apciemotas omītes,opīši,radiņi un citi tuvi cilvēciņi.Un ciemoties pie omopīšiem bērniem vienmēr liels liels prieks!!!


Bebru pēdu meklēšana meža dīķos;lapu pūšana un grābšana un daudz citu mazu jauku darbiņu un piedzīvojumu.


Tā kā esam,vismaz pagaidām,paši bez  sava četrkājaina mīluļa mājās(ceram,ka tuvākā nākotnē tas mainīsies),tad lielajam bērnam neizsakāmu prieku sagādāja pilnīga patstavīga došanās pa pilsētiņu, pastaigā ar suņuku;kaķa auklēšana,kurš neticami ļāvās it visām bērnu mīlestības izpausmēm.
Un kā lielākais piedzīvojums mūsu lielajam puikam(9 gadi) -pirmo reizi pašam -ne tikai stūrēt,tētim klēpī sēžot,Vadīt auto!Pats pie stūres,pats pie pedāļiem!!!Prieks un lepnums,liela centība un apņemšanās -tas viss bija redzams mūsu lielā puikiņa sejā,stūrējot pa lauku ceļu,savus km 3-4 līdz vecvecāku mājai!

Tagad vēl šis tas jāpašiverē pašas dārzā!Lai dārzs mierīgi var gaidīt pirmo sniega segu!


Un pēdejos gadus,ar katru gadu arvien vairāk atklāju -ka man ļoti patīk arī rudens!Patiess!!!Šķiet esmu iemācījusies to izbaudīt pa īstam!!!:))


Nu,ko,vēl mazliet darba spara,nodarot pēdējos dārza rudens darbiņus.Kā arī cerībā,ka vīrusi,nu vismaz kādu laiku,mūsmājām ies secen!!!!Un tad jau atkal varēšu pa saviem groziem un kastēm paraksties un kādu rokdarbideju atkal īstenot!Vai arī vienkārši kā katru gadiņu ģimenītei siltas zeķītes saadīt!


1 komentārs:

  1. Fantastisks rudens noskaņu ieraksts - tik kad to izlasīju, atcerējos, ka Tu tak gadalaikus skicē :)))
    Paldies, ka rudeni iekrāsoji tik skaistās krāsās un izjūtās, citādi jau liekas, ka viss tikai tumšs un drūms apkārt, īpaši jau šodien, kad atkal pulksteņi bij jāpagriež prom no dienasgaismas...

    AtbildētDzēst

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...